Про нас

Компанія Bernhard Schulte Shipmanagement Ukraine існує на ринку України з 1995 року. Офіс в Одесі є офіційним представництвом Bernhard Schulte Shipmanagement в Україні, підтримує тісний контакт з моряками, які працюють на суднах компанії Bernhard Schulte Shipmanagement, і безпосередньо керує процесом підбору і працевлаштування командного та рядового складу з максимально можливою ефективністю. Bernhard Schulte Shipmanagement має в своєму розпорядженні один з найбільших ресурсів (більше 18 000 чоловік) висококваліфікованих, цілеспрямованих і відданих своїй роботі моряків, які відповідають вимогам компанії та координованих досвідченими фахівцями. Цей факт дозволяє Bernhard Schulte Shipmanagement Ukraine відповідати потребам своїх клієнтів.

Bernhard Schulte Shipmanagement Ukraine надає комплексні якісні послуги в сфері управління судами, включаючи підбір і супровід екіпажу, технічний і комерційний менеджмент, а також здійснює ряд додаткових послуг, що дозволяють підвищити конкурентоспроможність їх бізнесу - будівництво і ремонт суден; розміщення, транспортування, візову підтримку моряків і корпоративних клієнтів; підтримку програмного забезпечення; корпоративний і фінансовий менеджмент.

Поряд з прагненням бути лідером у наданні морських послуг, підбір і підготовка висококваліфікованого морського персоналу завжди була найважливішим завданням нашої компанії. Для вирішення цього завдання в Bernhard Schulte Shipmanagement Ukraine задіяні понад двадцять високопрофесійних фахівців. Загальна кількість моряків, працевлаштованих на судна різного типу, на даний момент перевищує 500 осіб. Більше 50 кадетів щорічно задіяні в тренувальних програмах з перспективою подальшого працевлаштування та кар'єрного росту.

Компанія Bernhard Schulte Shipmanagement компетентна як в глобальному плані, так і в місцевих масштабах морської інфраструктури, рекрутингу, тренувальних центрів, і функціонує в понад 30 точках світу.

Bernhard Schulte Shipmanagement є лідером у своїй сфері, має значну історію, що охоплює понад 130 років в судноплавної галузі, і заслужила партнерську довіру надійних і вимогливих клієнтів по всьому світу. В цілому, в Bernhard Schulte Shipmanagement працевлаштовано більше 20 000 чоловік на судах і на березі, в її розпорядженні знаходиться більше 600 суден різних типів, в тому числі газовози, танкери, офшорні судна, контейнеровози і балкери. Фахівці компанії - це кваліфікований морської та берегової персонал з високим рівнем підготовки, який відповідає всім вимогам судновласників, незалежно від типу і розміру судів.

Bernhard Schulte Shipmanagement зосереджена на досягненні цілей своїх ділових партнерів, застосовує необхідні знання та нововведення, несе відповідальність за:

  • Максимальну готовність судна до роботи, безпека, надійність і ефективність в досягненні високого доходу
  • Захист репутації клієнта завдяки бездоганній відповідності високим стандартам безпеки та контролю якості
  • Повну прозорість і доступність інформації про судно

Ми використовуємо файли cookie для підвищення функціональності, продуктивності та ефективності нашого спілкування. Продовжуючи користуватися нашим сайтом або натиснувши "Я погоджуюся", ви погоджуєтеся використовувати файли cookie.